Soutěže

SOUTĚŽ UKONČENA

27. 4. 2014 - A máme pro Vás soutěž. Hrajeme o 3 originální fotky Lucky s jejím podpisem (formát A3), které vyjdou jen speciálně pro tuto soutěž a k tomu přidáme 3 starší podpiskarty Lucky, které nám věnovala Katarína Olejárová (dodala hotové poklady). Otázka zní: Podívejte se pořádně na klip o klipu Jedou vozy prérií a napište nám, na kterém kolejišti (nádraží) se klip natáčel. Řeknete si, pěkně těžká otázka, ale dáme Vám nápovědu. Poblíž se nachází třeba rybník Labuť. Pište na náš e-mail a to do 7. 5. 2014 :-) Přejeme hodně štěstí :-)
                              

Odpověď: kolejiště na nádraží Praha - Krč

Vylosovaní výherci: Veronika Lechnerová, Tereza Gottwaldová a Gabriela Benová.

__________________________________________

SOUTĚŽ UKONČENA

15. 1. 2014 - Nějak tu na stránkách zařádil šotek a nechal nám zde několikrát stejný záběr Lucky. Přesně ten, který vidíte na obrázku pod tímto textem. Vaším úkolem bude si pořádně stránky projít, podívat se, kde všude fotka je a spočítat. Někde může být i 2x. Číslo nám pak se jménem pošlete nejpozději do 30. ledna 2014 na e-mail fan klubu. Jeden z Vás dostane balíček "De luxe".

                                                   

Odpověď:

1x foto najdete: Úvod * Videorozhovor * Fotogalerie * Hlasujeme pro Lucku * CD, MC, DVD * O Lucce * Ocenění * Puzzle s Luckou * Chat FK * Inzerce * Články a rozhovory * Ke stažení * Odkazy * Náš tým * Archív novinek * Registrace nového člena

2x foto najdete: Film * Soutěže * Videa * Diskuze s Petrem

11x foto najdete: Diskuzní fórum

Celkem bylo a stále k nahlédnutí a kontrole je 35 fotek :-)

Přišlo 841x odpovědí, z toho bylo správně 162 odpovědí!!

Balíček De Luxe vyhrává: David Kudzbel

__________________________________________________________________________________

SOUTĚŽ UKONČENA

A máme tu velkou soutěž o pět kalendářů Lucky na příští rok. Ty nám věnovalo vydavatelství Brain Zone. Vaším úkolem je najít devět rozdílů na obrázcích. Pozorně se dívejte, stačí drobná maličkost. Pěkně je pak sepiště do formuláře níže, napište jméno, e-mail a adresu :-)

Soutěžíme do 15. října. Poté pět z Vás kdo odpoví správně bude vylosovaných a získá kalendář.

Celkem přišlo 678 odpovědí, z nichž bylo 549 správných.

Správná odpověď - 9 rozdílů - na pravé fotografii :

1. čelenka u kloboučku má červené puntíky * 2. na kloboučku chybí jeden bílý puntík * 3. na kloboučku je jeden puntík modrý * 4. piha na tváři Lucky * 5. u levého oka Lucky půlka obočí přibarvená * 6. na ruce u náramku chybí perlička * 7. na krku růžový korálek * 8. na krku žlutý korálek 9. u trička jeden proužek tmavší

Kalendář Lucky získávají:

Lena Vorarova z Vyškova, Martina Zapletalová z Kroměříže, Tereza Sedlmajerová z Hostlovic, Petra Strejčková z Dolan a Ondřej Beke z Jindřichova Hradce

Výhercům gratulujeme a spojíme se s ními e-mailem :-)

___________________________________________________________________________________

Se spuštěním nového fan klubu Lucky tu máme pro Vás soutěž a to o kalendář Lucky na rok 2014. Kdo jej chce mít ve své sbírce, tak má jedinečnou možnost jej získat zdarma.

Každý stý člen našeho fan klubu získá tento kalendář zdarma. Stačí se zaregistrovat do fan klubu a třeba na tebe se usměje štěstí.

Platí pouze do 20. října 2013.

Naši partneři

  

     

   

FK Lucie Vondráčkové

Fotografie, videa, hudba a příspěvky podléhají autorskému zákonu.