Rozhovory s fanoušky

Šárka Kossová
1. Zkus nám něco o sobě prozradit. Kdopak jsi, odkud jsi, co děláš.
Jmenuji se Šárka Kossová je 28.let jsem z Rapotina ale teď bydlím s přítelem v Petrove nad Desnou, pracuji jako skladník
2. Co se ti jako první vybaví, když se řekne jméno Lucie Vondráčková.
Vybaví se mi skvělá zpěvačka a herečka, která  ví o čem je každá její písnička.
3. Vzpomeneš si, od kdy jsi začal Lucce fandit?
Lucku poslouchám  asi od svých 15.let když jsem poprvé slyšela písničku Nech mě  jít. Od té doby co mi hodně byla do srdce.
4. Co se ti na Lucce nejvíc líbí?
Na Lucce  se mi líbí její skromnost a to jak hodně myslí na své Fanoušky a snaží se pro ně  udělat hodně.
5. Její nejoblíbenější píseň, film, klip.
Tohle je pro mě hodně zapeklitá otázka. Je těžké vybrat jednu písničku nejvíc se mi líbí Branou zázraku, Může se stát, Kočičí, V trávě a Love is Love... Prostě bych tu nejspíše napsala všechny Z filmu to.jsou spíše pohádky nejvíce se mi líbí O vile Arnostce  a Smankote Babičkou Caruj. Z klipu to je Nech mě jít, Vítr,...
6. Tvoje nej historka spojená s Luckou.
Lucku jsem viděla jednou a to díky příteli... Přinesla jsem ji na podepsání svoji velkou sbírku. Lucka je prostě můj  velký vzor!!
 
Jan Kaláb
1. Zkus nám něco o sobě prozradit. Kdopak jsi, odkud jsi, co děláš.
Jmenuji se Honza. Žiji v Berlíně, kde pracuji pro jednu velkou obchodní firmu. Popravdě na nic jiného, než je práce, moc času není. Ale nestěžuji si.
2. Co se ti jako první vybaví, když se řekne jméno Lucie Vondráčková.
Vybaví se mi krásná žena, která působí křehce, ale uvnitř musí být hodně silná osobnost, aby zvládla vše to, co se kolem ní někdy objevuje. Jsem moc rád, že má kolem sebe lidi, které znám osobně, a vím, že ji vždy podrží. A pak vidím úspěšnou herečku, zpěvačku, dabérku, milující mámu.
3. Vzpomeneš si, od kdy jsi začal Lucce fandit?
Super otázka. Hodně lidí zklamu. Nejsem velký fanda Lucky. Líbí se mi už několik let. Kdy jsem ji poprvé zaregistroval, to si nevzpomenu. Jen v poslední době mě štve český bulvár, který se stále stará o její rozvod. Já vlastně nemám nikoho, komu bych úplně fandil.
4. Co se ti na Lucce nejvíc líbí?
Úsměv. Její vrásky kolem očí. Líbí se mi, že nepodstupuje žádné zkrášlovací procedury, je přirozená. Líbí se mi její jazykové znalosti. Její znalost znakového jazyka, to obdivuji.
5. Její nejoblíbenější píseň, film, klip.
Vyvolávačka deště. Film? Tak to nevím, asi ten co třeba natočí. Klip Úplně down. Lucce by slušela dramatická role. Budu trochu kritický, v komediích mi někdy přijde, že se trochu „pitvoří“. U písniček si myslím, že by mohla zkusit i nějaký šanson. Cítím, že na něj dozrává,… A pak by Lucce slušelo určitě divadlo. Menší scéna, kde ukáže, co vše umí.
6. Tvoje nej historka spojená s Luckou.
Lucku osobně neznám, nemám tedy žádnou nej historku. Jen se snažím diskutovat někdy pod urážejícími články. Baví mě sledovat ty komentující, kteří Lucku neznají, ale vše vědí nejlíp, a když se jim snažím někdy napsat něco konkrétního, nepochopí to. Asi trpí spoustou komplexů. Vadí mi, když tam Lucku někdo uráží a hlavně mi to vadí kvůli jejím dětem.
Lucko, pokud tohle budete číst, fandím vám, držte se! Tím, že to zvládnete, spoustu lidí naštvete, ale víc je těch, kteří vám úspěch přejí.
Petrovi, Lukášovi a Martinovi přeji, aby za Luckou stáli pořád jako pevná hradba, fan klub dělají skvěle. Vím, že hlavně Petr je ten, kdo za Luckou stojí asi nejvíc!
 
Katarína Olejárová
1. Zkus nám něco o sobě prozradit. Kdopak jsi, odkud jsi, co děláš.
Volám sa Katka, som z Prešova a prvýkrat som počula o Lucke na ZŠ. Bolo to niekedy v r.1996, keď mi spolužiačka o nej povedala a doniesla mi jej malý obrázok. Takto nejako sa to začalo... Sú to naozaj už roky čo sledujem Luckinu tvorbu, som jej fanúšikom ale aj kritikom. Dnes je to však už viac-menej okrajovo, už nemusím mať každý výstrižok z novín, vidieť každú reláciu kde sa mihne. Stále však rada sledujem čo má nové a na čom momentálne pracuje. V súčasnosti učím na strednej škole anglický jazyk a som mamou dvoch úžasných chlapcov.
2. Co se ti jako první vybaví, když se řekne jméno Lucie Vondráčková.
Pri mene Lucie Vondráčková sa mi vybaví práve to krásne obdobie kedy som ju sledovala naplno, slovenský fanklub ktorý vtedy združoval všetkých jej nadšencov na SR ale aj v ČR a fungoval bez sociálnych sietí či internetu, čisto len na báze pošty. Taktiež kamarátstva v ňom nadobudnuté. Čo však vo mne ostalo po toľkých rokoch pri vyslovení Luckinho mena, je práve ona sama – jej skromnosť, úprimnosť, nenútené vystupovanie a bezprostrednosť.
3. Co se ti na Lucce nejvíc líbí?
Na Lucke sa mi stále najviac páčilo, že si išla vytrvalo svojou cestou. Boli obdobia, kedy sme ju tu na Slovensku mali častejšie ako vy v Čechách, kedy ju rádia vôbec nehrali, keď netvorila súčasť mainstreamu a nebola až taká populárna. Všetko si však neskôr našlo svoj čas aj poslucháčov a to len vďaka jej trpezlivosti a pilnej práci. Tým, že nestratila svoju tvár, postoj a presvedčenie, patrí dnes medzi elitu českých speváčok. Prinieslo jej to ovocie aj mimo profesijný život – je študovaná, ovláda niekoľko jazykov, veľa cestovala...
... a ešte – veľmi som si na nej cenila, že osobne odpisovala svojím fanúšikom na listy, dokonca ešte vlastnoručne vypisovala obálky! V tom čase ma to ako veľkú fanynku potešilo najviac na svete. 
4. Její nejoblíbenější píseň, film, klip.
Poznám všetky Luckine piesne, videla som niekoľko rozprávok, filmov (aj tých zahraničných ako The Grooming, Joan od Arc)... ale musím povedať, že ma najviac očarila v divadle ako herečka. Nemala som možnosť vidieť viac jej predstavení, bola som len na Tajemství (2x), no bol to práve ten moment, kedy som si povedala že je to ešte lepšia herečka ako speváčka. Zároveň verím, že sa k divadlu ešte vráti 
Srdcu blízky album – Atlantída.
5. Tvoje nej historka spojená s Luckou.
Prvýkrát som sa s Luckou stretla v zákulisí divadla u nás v Prešove asi pre 14 rokmi. Bolo to rýchle stretnutie, no pre mňa emočne veľmi intenzívne. Až vtedy, keď som sa od radosti rozplakala som si uvedomila akým vzorom pre mňa je. Asi o rok na to som išla do Prahy na spomínané Tajemství s Honzom a Jirkom (neskôr sa stali zakladateľmi veľmi úspešného Luckinho FanWebu). Po predstavení sme na Lucku čakali vonku v nádeji, že sa nám podpíše... Keď vyšla z divadla a s úsmevom na tvári sa nás opýtala „Hele, tak kam pudem?“, boli sme rozčarovaní. V neďalekej čínskej reštaurácii, pri šálke jazmínového čaju nám venovala hodinku veľmi príjemného rozhovoru. Ostal nám z neho nádherný pocit, ako aj vedomie, že Lucka nie je nič viac ako „obyčajná holka“... naša Vondrajda  Sľúbila mi, že sa na „číne“ ešte niekedy stretneme. Tak verím, že sa to raz podarí.
 

Naši partneři

        

   

FK Lucie Vondráčkové

Fotografie, videa, hudba a příspěvky podléhají autorskému zákonu.