Přání k narozeninám 2014

HAPPY B-DAY :-)

Luci,preji Ti k narozeninám všechno nejlepší ať už v rodinném kruhu či v pracovním životě a ať se Ti splní i ta nejtajnejsi přání ;-)

Pro narozky!

Ahoj Lucko!!Vsechno nejlepsi k narozeninach a hodne zdravi..Preji Jakub Chromčák

Přání

Všechno nejlepší. Přeju ti abys dostala vysnění dárek, abys měla pořád oheň a vítr v zádech a to nejdůležitější být šťastný s tím kdo má tě rád.

Gratulace

Milá Lucku jelikož tě neznám osobně ale ráda bych se stebou někdy potkala. Jelikož jsi mým vzorem už 10 let tak tímto přeji k tvým krásným 34.tým narozeninám hodně úspěchů, lásky od dvou chlapců kteří tě provázejí novým životem a dále budou. Dále bych ti popřála hodně zdravíčka a spoustu písní, které dodají energii i při nemoci.
Prostě krásné narozeniny do kanady přeje fanynka verča 16.

Pro Lucka

Jedinečná osobnost je jako červená růže mezi modrými - svou výjimečnosti upoutá pozornost každého. Všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a výjimečných okamžik v životě

PŘÁNÍ

Milá Lucinko,
přeji Ti všechno nejlepší k narozeninám. Hodně zdraví, štěstí a lásky. Ať se ti vydaří vše, co budeš chtít. Prožívej se svými dvěma kluky v domácnosti jenom chvíle pohody a radosti. Opatruj se !!!

Přáníčko:-)

Milá Lucinko, přeji Ti všechno nejlepší k narozeninám spoustu zdravíčka a štěstíčka s manželem a Matyáškem :) Hodně úspěchů a slavíků i nadále :) Budu se těšit až někdy zavítáš třeba do Strakonic :) Tvoje fanynka Kristýna :)

Přání

Lucinko,všechno nejlepší hlavně zdravíčko,pohodu,rodinou pohodu,.......

Všechno nejlepší :)

Milá Luci, Všechno nejlepší k narozeninám :) Buď stále tak super herečka a zpěvačka jako jsi byla doteď :*

Přání

Ahoj Lucinko, přeji Ti vše nejlepší k Tvým narozeninám, hodně zdraví, štěstí, lásky, úspěchů, radosti a všeho důležitého do života! :)

Přidat nový příspěvek

Naši partneři

  

     

   

FK Lucie Vondráčkové

Fotografie, videa, hudba a příspěvky podléhají autorskému zákonu.