Přání k narozeninám 2014

Všechno nejlepší k tvým narozeninám

Ahoj Lucko, přeji ti všechno nejlepší, ale především aby si zůstala sama sebou a měla stále nové a nové fanoušky. Tvá fanynka Zuzka
(sice dodatečně, ale přece jen doufám, že tě to potěší!)

Všechno nej

Ahoj Lucko, v 1. řadě se chci omluvit že ti přeji až druhý den ale práce někdy nedovolí udělat vše co chceš! A teď přání: Přeji Ti, vše nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví pro Tebe a tvou rodinu. Dále hodně dobrých fanoušků, písniček, filmů a vše co si přeješ ať Ti vyjde! A nezapoměň, že na tomto světě platí, ale ty to stejně znáš: Chceš-li být milovaná - MILUJ!!!
Všechno nejlepší! Lukáš

...

Včera jsem také slavila své narozeniny a půl čtyřletý bráška mi řekl: "Víš, kdo má ještě dneska narozeniny? Lucinka Vondráčková." Proto přejeme dodatečně oba všechno nejlepší, hodně zdraví a štěstí, se kterým vše ostatní přijde samo :)

Všechno nejlepší:)

Přeji Ti oceán štěstí, moře lásky, řeku přátelství, potok úspěchů, vodopád zdraví a jen kapičku zklamání. Krásné narozeniny! :)

Pro Lucku :)

"Buď cestu najdu nebo si udělám vlastní." - autor neznámý

Milá Lucko, přeji Ti všechno nejlepší k narozeninám! Hlavně zdraví a také štěstí a úspěchů v osobním i herecko-divadelně-tanečním životě!!! :)

Krásné narozeniny

„Kdo si uchová schopnost vidět krásu, nikdy nezestárne.“
Franz Kafka.
Krásné narozeniny!

Přání k narozeninám..:)

Luci přeji ti vše nej k tvým narozeninám ..Hodně štěstí,lásky a hlavně to zdraví které máme jen jedno...At ti Matyášek dělá jen radost..At se ti splní všechna přání které máš....:) A stejně velký uspěch jako máš doted a spousty užasných písniček jako do ted..:) Vše nej nej nej..:*

Blahoželanie

Milá Lucka,k tvojim narodeninam krasnym, prajem ti vela zdravicka, nech zivot tvoj je naplneny stastim a mas ruzové licka...

Jížní Čechy

Ahoj Lucko. Přeju ti ze všeho nejvíc at si zdravá at pořád tak hezky zpíváš a at se ti nikdy nic zlého nestane. Přeju ti všecičko nejlepší k narozeninám. :* Měj se hezky Ahoj.

Přidat nový příspěvek

Naši partneři

  

     

   

FK Lucie Vondráčkové

Fotografie, videa, hudba a příspěvky podléhají autorskému zákonu.