Diskusní téma: Diskuze s Petrem - 2.

Re: autogramiáda

Ano, prodávat se bude jak CD, tak DVD, kalendar, ale i jine materialy.

Bulvár

Petře, proč si myslíš, že je Lucka vyhledávaným terčem bulvárů a vychází o ní mnoho lživých článků? A proč ji rádia nehrají tolik, jako jiné zpěváky? Vím, že na Blaníku a Impulsu je často, ale proč ne i v jiných rádiích? Vždyť je několikanásobná stříbrná slavice, vítězka Týtý, držitelka platinových desek, apod. Co jim na Lucce vadí, že ji nehrají? Je mi z toho smutno a připadá mi to nespravedlivé vůči Lucce a jejímu pracovnímu týmu.

Re: Bulvár

Dášo, tohle je hodně zajímavá otázka a na ni si dávám odpověď skoro pořád. Dostat se do rádií s novou písničkou je něco snad nemožného. Bohužel pár hudebních dramaturgů nám celému národu určuje, co je podle nich hit a co ne a co se bude hrát a co ne. Snažíme se nějak do rádií dostat, ale jde to hodně, hodně těžko.
Co se bulváru týče? Lucka je velice dobře prodejný artikl pro bulvár. Když vyjde s ní titulka, je náklad o polovinu větší a prodejnost stoupá. Po smrti Ivety potřebuje bulvár někoho, o komu bude lhát a psát blbosti a pokud to lidé budou číst, tak s tím nic neuděláme. Rada je jasná, nečtěte to, nekupujte to :-)

Pracovní cíl

Ahoj Petře, máš nějaký fotografický sen? Jako např. fotit světově známou celebritu apod. :-)

Re: Pracovní cíl

Sen se mi splnil. Fotím Lucku. Ze světových celebrit jsem měl možnost fotit Pierre Richarda, ale moc rád bych nafotil Mariku Gombitovou. A nesplnitelný sen je třeba nafotit Celine Dion :-)

fotograf

Petře,jaká je Vaše profese fotograf či cukrář?Vaše fotky jsou krásné,jak vše stíháte? Přeji krásného Silvestra

Re: fotograf

Moje původní profese je kuchař - číšník, pak jsem si udělal vysokou školu a jeden čas obor gastronomie učil na střední škole. Cukrařina je koníček a focení je to co mě živí v současné době a vlastně je to koníček největší :-)

Setkání s Luckou

Setkal jste se někdy s Luckou?

Re: Setkání s Luckou

Verčo, jasně, setkal..... Když je v Čechách, jsem ji skoro pořád v patách. Je úžasná a Lucky si moc vážím jako profesně, tak hlavně v osobním životě.

Muzikál

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli se dá sehnat divadelní záznam muzikálu Starci na chmelu děkuji za odpověď
fanklubák Zdeněk.

Přidat nový příspěvek

Naši partneři

   

   

FK Lucie Vondráčkové

Fotografie, videa, hudba a příspěvky podléhají autorskému zákonu.