Diskusní téma: Diskuze s Petrem - 2.

autogramiáda

ahoj Petře jak se máš když toho 6.2. bude ta autogramiáda bude se taky na ty autogramiádě pro dávat ne jaky steh dvou nových CD DUETY nebo DVD + CD hit Tour 2013 jako loni sté prodávali CD Ohen ale jinak se budu těšit na tu autogramiádu a přijdu tam na tu autogramiádu a moc se těším na Lucku Vondráčkovou :)

Re: autogramiáda

Ano, prodávat se bude jak CD, tak DVD, kalendar, ale i jine materialy.

Bulvár

Petře, proč si myslíš, že je Lucka vyhledávaným terčem bulvárů a vychází o ní mnoho lživých článků? A proč ji rádia nehrají tolik, jako jiné zpěváky? Vím, že na Blaníku a Impulsu je často, ale proč ne i v jiných rádiích? Vždyť je několikanásobná stříbrná slavice, vítězka Týtý, držitelka platinových desek, apod. Co jim na Lucce vadí, že ji nehrají? Je mi z toho smutno a připadá mi to nespravedlivé vůči Lucce a jejímu pracovnímu týmu.

Re: Bulvár

Dášo, tohle je hodně zajímavá otázka a na ni si dávám odpověď skoro pořád. Dostat se do rádií s novou písničkou je něco snad nemožného. Bohužel pár hudebních dramaturgů nám celému národu určuje, co je podle nich hit a co ne a co se bude hrát a co ne. Snažíme se nějak do rádií dostat, ale jde to hodně, hodně těžko.
Co se bulváru týče? Lucka je velice dobře prodejný artikl pro bulvár. Když vyjde s ní titulka, je náklad o polovinu větší a prodejnost stoupá. Po smrti Ivety potřebuje bulvár někoho, o komu bude lhát a psát blbosti a pokud to lidé budou číst, tak s tím nic neuděláme. Rada je jasná, nečtěte to, nekupujte to :-)

Pracovní cíl

Ahoj Petře, máš nějaký fotografický sen? Jako např. fotit světově známou celebritu apod. :-)

Re: Pracovní cíl

Sen se mi splnil. Fotím Lucku. Ze světových celebrit jsem měl možnost fotit Pierre Richarda, ale moc rád bych nafotil Mariku Gombitovou. A nesplnitelný sen je třeba nafotit Celine Dion :-)

fotograf

Petře,jaká je Vaše profese fotograf či cukrář?Vaše fotky jsou krásné,jak vše stíháte? Přeji krásného Silvestra

Re: fotograf

Moje původní profese je kuchař - číšník, pak jsem si udělal vysokou školu a jeden čas obor gastronomie učil na střední škole. Cukrařina je koníček a focení je to co mě živí v současné době a vlastně je to koníček největší :-)

Setkání s Luckou

Setkal jste se někdy s Luckou?

Re: Setkání s Luckou

Verčo, jasně, setkal..... Když je v Čechách, jsem ji skoro pořád v patách. Je úžasná a Lucky si moc vážím jako profesně, tak hlavně v osobním životě.

Přidat nový příspěvek

Naši partneři

        

   

FK Lucie Vondráčkové

Fotografie, videa, hudba a příspěvky podléhají autorskému zákonu.