Diskusní téma: Diskuze s Petrem - 2.

Создаю копии сайтов от 500 рублей за лендинг

Здесь вы можете заказать копию любого сайта под ключ, недорого и качественно, при этом не тратя свое время на различные программы и фриланс-сервисы.

Клонированию подлежат сайты как на конструкторах, так и на движках:
- Tilda (Тильда)
- Wix (Викс)
- Joomla (Джумла)
- Wordpress (Вордпресс)
- Bitrix (Битрикс)
и т.д.
телефон 8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp
Копируются не только одностраничные сайты на подобии Landing Page, но и многостраничные. Создается полная копия сайта и настраиваются формы для отправки заявок и сообщений. Кроме того, подключается админка (админ панель), позволяющая редактировать код сайта, изменять текст, загружать изображения и документы.

Здесь вы получите весь комплекс услуг по копированию, разработке и продвижению сайта в Яндексе и Google.

Хотите узнать сколько стоит сделать копию сайта?
напишите нам
8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp

Кирил Калашников, лидеры мнений

Кирил Калашников - Лидеры мнений , это человек чье суждение играет занятие и к нему прислушиваются. Это воззрение экспертов в любой области
Кирилл Витальевич Калашников - российский бизнесмен, деятель, рекламщик и менеджер, соучредитель партнерских сообществ "Давай Лайма" и "Лидеры Мнений", специализирующихся чтобы рекламе среди Интернет-блогеров.
 
Компания Лидеры мнений Кирилл Калашников обосновалась в г. Сочи.
Работает с популярными блогеррами.

pm

chcem sa spytat bude klip aj k pesnicke s milanem p.

DARY PRO KOČIČÍ A PSÍ ÚTULKY !!

Ahoj, koncert v Chomutově byl SUPER !! Chci však poprosit všechny fanoušky našeho klubu aby ve zbytku koncertního turné nezapomněli na dárky pro kočičí a psí útulky. ono se o tom moc nepíše, ale ve stánku našeho fan klubu je krabice, kam se dárky (žrádlo), dávají. Zatím podle Petra bylo nejvíce vybráno v Chomutově, a také toho moc nebylo !! Po ukončení turné pak Lucka vše předá do útulků, tak ať má co předávat. Vždy jsme Lucku podrželi, tak v tom pokračujme !!! Díky

dotaz

Jak zjistím jaké mam čislo jako v.i.p Fanoušek.

Autogramiada 5.12.

ahoj chci se zeptat bude ta Autogramiada 5.12. jenom se ptám

Zakoupení věci e-shop

ahoj Petře koupila jsem si u vás na Fanclubu od Lucky na tu autogramiádu a ještě s té mi ne poslali kolik budu platit za ty věcí

Re: Zakoupení věci e-shop

Zdeno, objednavka je jiste v e-mailu, ale budu je vyrizovat o vikendu. Ted to bohuzel kvuli praci nejde,...:-)

Týtý vs. Slavík

Petře, proč si myslíš, že se Lucce "nedaří" vyhrát Slavíka, za to v anketě TýTý dokáže vyhrát několikrát za sebou a hlavně porazit Lucii Bílou? Přijde mi to zvláštní, že v jedné anketě dokážeme svými hlasy Lucku vynést až na první místo, zatímco ve Slavíkovi se nám to nedaří..

Re: Týtý vs. Slavík

Nevím čím to je. Třeba tím, že lidé jsou zvyklí hlasovat pro Lucii Bílou a Karla Gotta? Jsem rád, že anketu TýTý vyhrála, Slavík mě mrzí, určitě aspoň jednoho by si Lucka zasloužila a já věřím, že se nám to přece jednou podaří. Vždyť má skvělej fan klub a my se jen tak nevzdáme :-)

Přidat nový příspěvek

Naši partneři

        

   

FK Lucie Vondráčkové

Fotografie, videa, hudba a příspěvky podléhají autorskému zákonu.