Diskuzní fórum

Dodržujte pravidla slušného vyjadřování. Prosíme, pište jen bez urážek, osočování, pomluv a vulgarismů,..

Nevhodné příspěvky budou odstraněny.

Diskusní téma: o všem kolem Lucky

Pro Lucinku

Mila Lucinko, drz se a bojuj za sebe I deti! Necti ty hruzy od bulvaru, lide jsou zavistivci a neprejici.. Ja ti fandim a jako rozvedena mama vim, ze to neni jednoduche zustat sama.. Za to, ze jsi mu dala dva syny..a 7let zivota.. Nikdy to zadne miliony nenahradi.. Mel by ti dat vse a mel by,,jit s igelitkou..a stale by to nebylo dost...neb jizvy na dusi vzdy zustanou. Jsi krasna, chytra a pro mne zlaty slavik jiz davno. Neni u nas tolik zpevacek s takovym talented, jak pohybovym, hereckym, vypada krasne a jeste si stihla I vystudovat doktorat. Muzes byt na sebe pysna neb svuj osud si tvorime nasim charakterem, no a ty patri k Tem nej! Drzim palecky a verim, ze zase budes stastna.

Re: Pro Lucinku

Proč by měl odcházet s igelitkou? Za tu dřinu a jestli jsi mu nevarila, měla chůvy, služky, tak se devenko nediv, že jsi zůstala sama. A jestli pro tebe ta tvoje "práce" byla přednější, než rodinný krb, tak to opravdu nejde stmelit se zázemím rodiny. Jediné, co ti jde, je tanec, to je asi tak všechno. A teď si můžeš protancovat zbytek života, když jsi byla tak hloupá a nevazila si pohádkového života. Pan Plekanec, doufám, že vyhraje i v této bitvě.

Umelkyne

A co když ty jizvy na duši má on, ne ona. Mne ona přijde, že ji ta "sláva" vlezla do hlavy. Ježíšmarjá, vždyť je tady ta poslední mezi zpěvačkami a ta vážně má dostávat slavíky? Proboha, jen to ne.

Re: Umelkyne

Já ji hlas dám je to baba s kozama.

Перезвоните,

Позвоните мне, пожалуйста, по номеру 8(951)689-49-50

Re: Перезвоните,

Určitě zavolám. L.

Lucince

Nikdy jsem nedokázal pochopit, proč ti lidé posílají hlasy. Nejsi nic, ani zpěvačka, herečka, marmeláda...ty se tak strašné o něco jen snažíš, ale je to takové vydřené. Kam se ty, proboha hrabes treba na Lucku bílou aj.? Na co si to hraješ? To jsi měla mindrák před svým schopným manželem a hrála jsi na tuhle svoji kariéru v uvozovkách? Martin

Re: Lucince

Ty ale opravdu nejsi nic. Vydávás se za zpěvačku, přitom máš všechno předplacené, viz i filmy v Kanadě. Není normální, že se umisťujes na 2.miste, když zpívat vůbec neumíš. Jak tě to může vůbec těšit a bavit, když jsi jen protekční.

Milé lucince

Lucinko, ať to všechno zvládneš. Ať toho plekance pořádně vysajes, tatínek ti určitě poradí jak na to. Ať nepřijdeš o pořádnej balík, ale lásku, štěstí a rodinu pro děti si za ně nekoupíš. Lituji te, klesla jsi u mne na úplné dno. Ty braky co točíš, to ti musel prý zaplatit Tomáš.

Перезвоните,

Позвоните мне, пожалуйста, по этому номеру 8(495) 248-01-88

Co tě nezabije, to tě posílí

Dobrý den Lucko.
V krátkosi Vám chci vyjádřit podporu v těžkém životním období. Sociální sítě umožňující anonymitu, a ta prohlubuje v lidech závist a zlobu. Jste chytrý člověk a víte jak se k tomu postavit. Držím palce a věřte, že bude lépe. Žijte svůj život dle svého přesvědčení. Vše co nyní uděláte, děláte ne pro sebe, ale své kluky. Tuto větu mi často opakovala přítelkyně, když jsem byla ve stejné situaci co vy. Věřte, že čas je nejlepší lék a za 2 -3 roky budete vše vidět jinak. Moc moc životních síl, pevnou půdu pod nohami a do dalšího života jen to krásné co na Vás čeká. Lucie

Největší zlatokopka co znam

Lucinka je prostě šikovná. Ještě, že to s ní Plekanec včas ukončil. Je to varování pro všechny schopné kluky před zákeřnými zlatokopka mi. A diví se někdo ještě Jágrovi, že se nezení? Lubos

Bohatství je šťastná rodinka

Když vyjde šťastná rodina, láska pro život, je to velké bohatství. Tyhle hodnoty se však zaplatit nedaji. Ať už naše Lucinka vysoudi cokoliv, šťastná nebude. Lituji ty samotné ženské, je to na nich vždycky poznat, jste nešťastné a závidite těm šťastným rodinám. A zbývá vám jen nadávat na mužské, protoze vás nikdo nechce, jako to teď zažila Lucinka.

Naprostý souhlas

Asi ji pálilo dobre bydlo. Plekanec je borec a tuhle měl doma.

Lucie a rozvod

Kdo rozvod nezažil, ať nesoudí.

Re: Lucie a rozvod

Přesně tak, já to zažila a už jsem zůstala sama, finančně zvládám, ale děti trpí.

Re: Re: Lucie a rozvod

Manželka mi nechce půjčovat děti po rozvodu, dělá mi naschvály, soudím se už léta a k ničemu to není. Celý život trpím kvůli dětem.

Re: Re: Lucie a rozvod

Manželka mi nechce půjčovat děti po rozvodu, dělá mi naschvály, soudím se už léta a k ničemu to není. Celý život trpím kvůli dětem, jsou pro mne vším. Láska k dětem není ale o penězích. Paní Lucie, vazte si toho, že máte děti v péči a můžete jim dát to co potřebuji, to žádné peníze nevynahradí. Možná až časem pochopíte, že vaše projekty jsou nic, oproti tomu. Obdivuji vašeho manžela, ale zároveň lituji, že přijde o rodinu a hlavně se tolik neuvidí s dětmi. Je ve výhodě, že bude mít jistě brzy děti další, ale určitě ve svém srdci i vás, tomu verte a své děti budou vždy na prvním místě.

Re: Re: Re: Lucie a rozvod

Víte, tahle rodina Vondráčkovic byla vždycky na prachy, ani helena se pomalu nesměla vdát. Téhle Lucince jde taky jen o prachy. Ona je pěkně mazaná, ví, že její kariéra brzy skončí bez těch jeho peněz.

Re: Re: Re: Re: Lucie a rozvod

To je přesne názor závistivého čechačka,myslim ze se obejde i bez Plekancovych milionu.

Přidat nový příspěvek

Naši partneři

  

     

   

FK Lucie Vondráčkové

Fotografie, videa, hudba a příspěvky podléhají autorskému zákonu.